Internet

Twój unikatowy e-sklep

Jeśli myślisz nad tym, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl przygotowało autorskie oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze i równocześnie pełne zaawansowanych opcji. Wszystko dlatego, żeby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom usługi na najwyższym poziomie. Założenie sklepu internetowego na naszej platformie to dostęp do narzędzi dostosowanych do różnych oczekiwań osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności oraz dostaw, także do najpopularniejszych wśród dostępnych opcji Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To połączenia z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz stronami zestawiającymi ceny i opinie, a to tylko część świadczonych przez nas usług.

Według zebranych przez nas danych, używanie przygotowanych przez naszych specjalistów narzędzi daje firmie możliwość zaoszczędzenia do kilku godzin dziennie. Nasi eksperci systematycznie dodają kolejne opcje, byś jako nasz partner mógł spokojnie prowadzić firmę, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać odpowiedni plan, dostosowany do Twoich potrzeb. Dodatkowo masz możliwość przetestowania naszej platformy za darmo przez 14 dni. Zobacz, że korzystanie z niej jest naprawdę łatwe i zacznij sprzedaż w Internecie razem z nami.

Otwierając sklep internetowy na Shopelo.pl nie musisz posiadać zarejestrowanej działalności i możesz bezproblemowo sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś i masz chęć połączyć zainteresowanie ze sprzedażą swoich produktów i zarabianiem na tym. To doskonałe rozwiązanie, jeżeli planujesz zacząć zarabiać dodatkowo do wynagrodzenia, ale także sprawdzić koncepcję na biznes, w sytuacji, gdy nie jesteś do końca pewien, jak zostanie przyjęty przez klientów. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym szczeblu współpracy. Odwiedź naszą stronę internetową, po znacznie więcej szczegółów.